Vážení zákazníci, dopravu máte po celé České republice zdarma!:)

O nás

Abyste si vytvořili pozoruhodnou a dlouhodobou ochranu pro váš telefon, podívali jsme se na našeho nejstaršího společníka - přírodu a přeměnili její nejzákladnější prvky na sadu ručně vyráběných krytů s jedinečným a inspirujícím pocitem. Každý jednotlivý kryt nese dotek historie a vypráví nám svůj vlastní příběh. I když žijete ve městě, s našimi kryty Organika si můžete kus přírody vždy vzít s sebou.

Spolupracujeme s malým týmem inovátorů ze Slovinska, kteří obětavě chtějí změnit zkušenosti lidí s mobilními kryty. Většina lidí věří, že mobilní kryty jsou pouze kvůli ochraně vašeho přístroje a dobrém vzhledu. My věříme, že můžou být něco více. S našimi kryty se používání Vašeho telefonu stává i požitek pro smysly.

Do každého z naších krytů vkládáme lásku a pečlivost. Všechny kryty jsou ručně vyráběny ve Slovinsku. Žádná fabrika, žádný outsourcing, pouze ruce našich partnerů a krásné přírodní materiály. Naše vášeň a cíl je vytvořit produkt, který svou krásou a unikátností vyčnívá mezí jinými svou kvalitou a smyslem pro detail. Naše kryty vypadají krásně a také krásně voní. Používáme pouze ty nejkvalitnější materiály a milujeme posouvat hranice s našimi přírodními kryty vyrobenými z materiálu jako růže, jasmín a káva. Doopravdy můžete cítit ten rozdíl.